Kurucumuzun Mesajı

                               

 

“Hüseyin Ulusal- Aşiyan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı”

 

 

 

 

 

  

 

  

Sevgili Anneler Babalar, Öğrenciler!

Bir okul düşünün öğrencilerini yeteneklerinin zirvesine taşımayı hedefliyor. Bir okul düşünün öğrenemeyen öğrenci yoktur, anlayışıyla yoluna devam ediyor. Bir okul düşünün bireyin uluslararası kariyerinde çok önemli bir katkısı olan. İngilizce Eğitimini en üst düzeyde uyguluyor. Bir okul düşünün sevgi endeksli bir öğrenmeyi model alıyor. Bir okul düşünün ki, o okulda her öğrenci kendini özel hissediyor. Bir okul düşünün ki, tıpkı kuş yuvalarındaki sıcak sevgiyi ve sevgi endeksli öğrenmeyi ana ilke olarak uyguluyor. Bir okul düşünün ki o okulda her öğretmen, her personel, her idareci öğretme ve paylaşma tutkusu içindedir. Bir okul düşünün ki, orada herkes işini severek aşkla ve şevkle yerine getiriyor.

Bir okul düşünün ki o okuldaki her öğretmen büyük Atatürk’ün işaret ettiği ülkenin aydınlık geleceğini eğitimde görüyor. Bir okul düşünün ki, o okulda yetenekleri keşfedilmemiş öğrenci yoktur. Bir okul düşünün ki, o okula öğrenciler severek gidiyor.

İşte o okul kendisini ülkesinin eğitim geleceğine adayan kurucuları olan aşiyan kolejidir. O okul biziz. O hayalinizdeki okul biziz. Beklediğiniz okul biziz. Çocuğunuzun sıcak yuvası olan okul biziz. Gülen insanların okuluyuz biz. Güldüren ve öğreten insanların okuluyuz biz. Geleceğinize ışık tutacak olan insanların okuluyuz biz. Sizi yüksek ideallerinize ulaştıracak okul biziz. Sizi sevgi ve şefkatle kucaklayacak ve öğrenmeniz gerekenleri size öğretecek okul biziz. Biz küresel düzeyde eğitimle adamı muaşeret kurallarımızla, saygı ve sevgimizle birlikte fidan gibi büyüyen bir okuluz. Biz dolu bir okuluz. Akademik anlamda doluyuz. Sosyal anlamda doluyuz. Sportif ve sanatsal anlamda doluyuz. Bu doluluğumuzu paylaşacak çocukları yani sizleri bekliyoruz. Biz öğretmeye hazırız.

Peki, siz şimdi öğrenmeye hazır mısınız?

  
Ocak 2020
PSÇPCCP
« Ara  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
İletişim
Aşiyan Koleji Ankara Şubesi
  • Mustafa Kemal Mah. 2133. Sk. No:7 Çankaya/ANKARA
  • + 90 (312) 219 57 75
  • info@asiyankoleji.com