Size En Yakın Kültür Yuvası
previous arrow
next arrow
Slider

Aşiyan'dan Haberler

Aşiyan Koleji Evlerde Eğitime Devam Ediyor

Yaşadığımız durumu sabırla, fedakârlıkla atlatacağımızı…

Karaoke Yarışması

6 mart 2020 tarihinde okulumuz…

Aşiyan Koleji Öğrencilerine Madalya

Öğrencilerimizin İstiklal Marşını'nın tamamını ezbere…

Aşiyan Kolejinde Bursluluk Sınavı

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı öğrenci…

Sevgili Öğrencilerimizi Tatile Uğurladık

2019-2020 Eğitim Öğretim yılımızın ilk…

2019 Yılına Veda 2020`ye Merhaba Dedik

Pembe Kurbağalar Animasyon ekibi eğlence…

ÇİFT DİLLİ EĞİTİM

Aşiyan Kolejinde öğrencilerimiz alanlarında uzman İngilizce öğretmenleriyle artık İngilizce konuşmayı problem olmaktan çıkaracaklar.

BUTİK OKUL

Kalabalık okulların aksine Aşiyan Koleji’nde öğrenciler kalabalıklar içerisinde kaybolmaz, birey olarak değer görüp, kendini özel hisseder.

TAM ÖĞRENME

Aşiyan Eğitim Kurumları olarak 1. Sınıftan itibaren bu modeli esas alarak hareket ediyoruz. Öğrenme ortamının ideal şartlarda olması için özen gösteriyoruz. Butik okul yapımız, geri besleme sistemimiz de tam öğrenme modelini uygulamamızı kolaylaştırıyor.

SINAVLARA HAZIRLIK

Okulumuz kurulduğu 2010 yılından bu yana sınavlara hazırlık programlarının uygulanması konusunda çok başarılı olmuştur. Akademik problemi olan öğrenciden tutun da en başarılı öğrenciye kadar herkesin bir hedefi olmasını sağlıyoruz.

ROBOTİK KODLAMA

Okulumuzun en iddialı olduğu alanlardan biride Robotik ve Kodlama alanıdır. Anasınıfı düzeyinden başlayarak 10. sınıf seviyesine kadar çok geniş bir uygulama alanımız var.

KOÇLUK SİSTEMİ

Okulumuz Öğretmenleri, okulumuz bünyesinde her yıl verilen Uluslararası akredite öğrenci koçluğu eğitimi alarak birer öğrenci koçu olurlar. Bu sistem sayesinde öğrencilerimizin bireysel gelişimini destekler, öğrencinin kendi hayatına yön vermesine yardımcı olur ve hayat boyu gelişiminin temellerini atamasına vesile olmuş oluruz.